سواحل زیبا در استانبول

سواحل زیبا در استانبول

استانبول یکی از زیبا ترین شهرهای جهان می باشد سواحل زیبا در استانبول یکی از زیبایی های این شهر به حساب می آید. استانبول دارای دو بخش آسیایی و اروپایی بوده و هر دو بخش آسیایی و اروپایی با دارا بودن ساحلهای زیبا گردشگران و توریستهای زیادی را به خود جلب می کند. منطقه ی سارییر استانبول یکی از مناطق با ساحل طولانی می باشد. در این مقاله سواحل زیبا در استانبول را برایتان معرفی میکنیم.

ساحل بستانجی (Bostancı Sahil)

اگر ورزش دوست هستید یا دوست دارید آب جو به دست در کنار ساحل تخمه بخورید، حتما باید به ساحل بوستانجی که در بخش آسیایی استانبول قرار دارد، سر بزنید. این ساحل با کافه و رستوران های محلی، دست فروش ها و بارهای زیبایش هرکسی را جذب خود می کند.

ساحل بشیکتاش (Beşiktaş Sahil)

یکی از سواحل زیبا در استانبول که روح پل بسفر در آن دمیده شده است، ساحل بشیکتاش می باشد. بهترین منظره ی پل بسفر را در کنار صدای کشتی ها و مرغان دریایی از این ساحل می توانید داشته باشید. این ساحل زیبا در بخش اروپایی استانبول قرار دارد.

ساحل ببک (Bebek Sahil) یکی از سواحل زیبا در استانبول

یکی از معروف ترین و مشهورترین ساحل های استانبول است که تاوان این معروفیت و محبوبیت خود را با شلوغی بیش از حد می دهد. ولی باز هم اگر کمی در ساحل ببک دور بزنید، جاهای دنج زیادی برای لذت بردن پیدا می کنید. ساحل ببک را می توان یکی از بهترین سواحل ترکیه بیان کرد.

ساحل ببک استانبول

ساحل آوجیلار (Avcılar Sahil)

به زیبایی تمامی ساحل های استانبول است به شرطی که به تور یکی از دوستانی که سیستم روی ماشین خود بسته و مصّر هستند که همه ی حضار از موزیک آنها لذت ببرند، نخورید. ساحل آوجیلار در منطقه غرب بخش اروپایی قرار دارد.

ساحل سارییر (Sarıyer Sahil)

یکی از معدود مکانهایی که آبی دریا و سبز جنگل در هم آمیخته، ساحل سارییر است جایی که می توانید با بورک و سیمیتی که از بورکچی های معروف ساحل سارییر خریده اید، خاطره های زیبا و به یادماندنی ای بسازید. این ساحل یکی از سواحل زیبا در استانبول می باشد. سواحل منطقه ی سارییر بیشترین طول را در شهر استانبول به خود اختصاص داده است.

ساحل سالاجاک (Salacak Sahil)

با یک لیوان چای یا قهوه در این ساحل پر آرامش در مجاورت برج دختر زیبا در استانبول مانند یک آنتی افسردگی بسیار قوی برای شما عمل خواهد کرد. این ساحل در بخش آسیایی استانبول قرار دارد.

ساحل مدا (Moda Sahil)

بی شک یکی از آرامش بخش ترین جاهای استانبول، ساحل مدا است. اگر می خواهید در کنار قشر هنرمند در ساحل زمان بگذرانید، حتما به ساحل مدا مراجعه کنید. با هر رنگ و تیپی که باشید، در این ساحل کاملا می توانید راحت باشید. ساحل مدا در منطقه کادیکوی آسیایی قرار دارد.

ساحل مدا استانبول

ساحل کوزگونجوک (Kuzguncuk Sahil)

پشت به ساحل کادیکوی در امتداد ساحل به سمت اسکودار جرکت کنید، هرجا که ویلاها و پارک های آرامش بخش دیدید، یعنی به ساحل کوزگونجوک در اسکودار رسیده اید. ساحل کوزگونجوک در بخش آسیایی استانبول قرار دارد.

ساحل امیرگان (Emirgan Sahil)

منطقه امیرگان یکی از قدیمی ترین مناطق استانبول است که اگر دوست دارید لذت یک چای ترکی در زیر درخت های قدیمی و بزرگ چنار با منظره ی زیبای پل بسفر را تجربه کنید حتما باید به امیرگان مراجعه کنید. حتی اگر در ترافیک طولانی ماشین های لوکس در جاده ی امیرگان نیز زمان زیادی تلف شود، باز هم امیرگان ارزش اش را دارد. ساحل امیرگان یکی از بخش های ساحل سارییر محسوب می شود.

ساحل امیرگان استانبول

ساحل جاده بستان (Cadde Bostan Sahil)

ساحل جاده بستان، ساحل زیبایی است که چشم ها را محو می کند و با مسیر طولانی و زیبای دوچرخه سواری و پیاده روی در کنار جاده ی زیبای بغداد قرار دارد. برای دوستداران پیاده روی و دوچرخه سواری بسیار ایده آل است ولی اگر شلوغی را دوست ندارید، مخصوصا در آخر هفته ها، بهتر است به دنبال گزینه های دیگری باشید. این ساحل نیز در منطقه کادیکوی آسیایی قرار دارد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه