خرید ملک در ترکیه

WhatsApp Image 2022 07 19 at 1.15.18 PM

در سال های اخیر خرید ملک در ترکیه برای سرمایه گذاری به خصوص در ایرانیان افزایش یافته است . نزدیکی ترکیه به ایران با پرواز حدود ۳ ساعت است و همین باعث شده که بسیاری از افراد به فکر خرید خانه در خاک ترکیه بیافتند .

با توجه به قیمت مناسب تر خانه در ترکیه نسبت به ایران و تفریح های بهتر گزینه ای مناسب می باشد که به دنبال خرید خانه در ترکیه باشید . همچنین شما میتوانید با خرید خانه در ترکیه اقامت این کشور هم دریافت کنید و حتی میتوانید شهروندی ترکیه را نیز دریافت کنید . پاسپورت ترکیه دارای رتبه ۳۹ در جهان می باشد و شما میتوانید با داشتن پاسپورت ترکیه به ۷۱ کشور جهان بدون ویزا سفر کنید .

خرید ملک در ترکیه

قیمت خرید ملک در ترکیه از نزدیک ۱ میلیارد تومان اغاز می شود شاید فکر کنید که با این مبلغ باید در جاهای دور افتاده خونه بخرید که این باور غلطی است در ترکیه خانه ها از متری ۷ هزار لیر به بالا شروع می شود و شما میتوانید با ۹۰۰ هزار لیر یک خانه ۷۰ متری در غرب استانبول خریداری کنید ، یعنی حدود دو میلیارد تومن .

استانبول به دلیل توریستی بودن همیشه دارای بیشترین رشد قیمت خانه بوده است و از نظر سرمایه گذاری مناسب ترین شهر می باشد . بر همین اساس دولت ترکیه اعلام کرده است که استانبول بیشترین نرخ رشد ملک را در سال های اخیر داشته است .

اما این به این معنی نیست که نباید در دیگر شهر های ترکیه شما ملک بخرید . فقط به این معنی است که شما با خرید ملک در استانبول می توانید سود بیشتری داشته باشید .

دلایلی وجود دارد که خرید ملک در ترکیه را منطقی نشان می دهد :

در ترکیه نسبت به کشور های اروپایی و امریکایی هزینه های جاری پایین تر است .

مراکز تفریحی و سرگرمی و گردشگری بسیاری در ترکیه وجود دارد که هر گردشگری را جذب میکند .

خرید ملک در ترکیه بسیار سریع انجام می شود و دولت ترکیه این کار را برای رفاه حال اتباع خارجی انجام داده است .

انواع خانه در نوع اپارتمانی ، ساحلی و ویلایی در ترکیه برای خرید وجود دارد .

میتوانید مبلغ خانه را قسطی هم پرداخت کنید ولی سند از همان ابتدا به اسم شما باشد .

سیستم حمل و نقل ترکیه اسان و در دسترس است از مترو گرفته تا هواپیما و سایر وسایل نقلیه در این کشور موجود است .

در ترکیه ملک های ارزان زیادی وجود دارد که فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد . قیمت ملک های ارزان ترکیه از حدود یک میلیارد تومان شروع می شود . این ملک های ارزان در شهر هایی مثل استانبول نیز هستند و همچنین شما میتوانید بسیاری از انها را پیش خرید کنید .

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه