منطقه عمرانیه استانبول و بررسی قیمت ملک در سال 2024 میلادی

منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه استانبول یکی از مناطق بخش آسیایی استانبول است. این منطقه در رتبه پنجم پرجمعیت ترین منطقه ی شهر استانبول قرار دارد. منطقه عمرانیه از سمت غرب به منطقه اسکودار، از سمت جنوب به منطقه آتاشهیر، از سمت شرق به منطقه سانجاق تپه، از سمت شمال شرقی به منطقه چکمه کوی و از سمت شمال غربی به منطقه بیکوز احاطه شده است.

معرفی منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه یکی از مناطق آسیایی استانبول است که به سرعت در حال توسعه و افزایش جمعیت است. عمرانیه از نظر تنوع اقتصادی، از صنایع کوچک تا تولید پوشاک، قطعات یدکی و محصولات چوبی، منطقه ای بسیار غنی است.

معرفی منطقه عمرانیه استانبول

منطقه عمرانیه تا سال 1960 میلادی یک منطقه روستا بود اما پس از صنعتی شدن این منطقه در معرض مهاجرت شدید قرار گرفت و اولین شهرداری این منطقه در سال 1963 تاسیس شد. پس از کودتای 12 سپتامبر، شهرداری عمرانیه منحل شد و به منطقه اسکودار ملحق شد. سرانجام در سال 1987 به عنوان منطقه مستقل شد. عمرانیه به معنای توسعه یافته، بهبود یافته می باشد.

براساس آمار سال 2020 میلادی تعداد جمعیت این منطقه 713 هزار و 803 نفر می باشد. منطقه عمرانیه دارای 35 محله می باشد.

وضعیت ساخت و ساز و قیمت ملک در عمرانیه، سال 2024 میلادی

منطقه عمرانیه در حال توسعه بوده و پروژه های لوکس متعددی در این منطقه وجود دارد. در حال حاضر قیمت ملک در این منطقه نسبت به مناطق مرکزی استانبول مناسب تر می باشد. به دلیل نزدیک بودن منطقه به مرکز شهر و مناسب بودن قیمتهای ملک و داشتن دسترسی عالی این منطقه، منطقه عمرانیه برای سرمایه گذاری ملکی توصیه می شود. 

منطقه عمرانیه در نزدیکی مرکز فینانس استانبول قرار دارد و این امر باعث شده آینده ی این منطقه بسیار عالی باشد از این رو سرمایه گذاران داخلی و خارجی شروع به سرمایه گذاری در این منطقه و منطقه آتاشهیر نموده اند. 

در بررسی قیمت ملک در عمرانیه، در حالت کلی میانگین قیمت هر مترمربع ملک در منطقه ی عمرانیه در ساختمان های صفر برابر 47 هزار و 142 لیر و میانگین قیمت هر مترمربع ملک در منطقه ی عمرانیه با در نظر گرفتن کل ساختمان های منطقه برابر 40 هزار و 411 لیر می باشد. درصد افزایش قیمت ملک (با در نظر گرفتن کل ساختمان ها) نسبت به سال گذشته (2023) در حدود 38.01 درصد می باشد.

نمودار افزایش قیمت ملک در منطقه عمرانیه

حال با توجه به جدول زیر می توانید میزان عددی افزایش قیمت هر مترمربع ملک در منطقه عمرانیه استانبول را بررسی نمایید. با توجه به آمار عددی نمایش داده شده در جدول زیر می توان بیان کرد که این منطقه هر سال افزایش چشمگیری در قیمت ملک داشته و خواهد داشت.

درصد افزایش قیمت ملک در عمرانیه

خرید ملک در منطقه عمرانیه استانبول

اگر قصد خرید در منطقه عمرانیه استانبول را دارید می توانید با مشاوران شرکت الومیگرنت در تماس باشید تا بهترین فایلهای دست دوم و پروژه های آماده تحویل و در حال ساخت با سازنده ی معتبر را برای شما معرفی بنمایند. با شرکت ما می توانید بهترین انتخاب با بهترین قیمت را در سرمایه گذاری ملکی تان در کشور ترکیه تجربه نمایید. از جمله پروژه های منطقه عمرانیه می توان به پروژه آوروپا رززیدانس یامان اولر، کوانتو الیت، سینپاش فینانس شهیر عمرانیه اشاره کرد. در صورت تمایل برای کسب مشاوره ملکی با کارشناسان مجرب شرکت، با ما در تماس باشید.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه