خرید خانه در باکرکوی

خرید خانه در باکرکوی

استانبول تلفیقی از تاریخ و مدرنیته است. این شهر جذاب سال‌هاست به یکی از مقاصد پرطرف‌دار گردشگری میان ایرانیان تبدیل شده‌است و سالانه افراد زیادی به این شهر سفر می‌کنند. یکی از مناطق تاریخی و قدیمی این شهر باکرکوی نام دارد. باکرکوی در دوران بیزانس ساخته‌شده است و در دوران حکومت عثمانی، همچنان شکوه و عظمت خود را حفظ کرده است.

باکرکوی ترکیه

باکرکوی یکی از قدیمی‌ترین مناطق استانبول است که در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد. باکرکوی یک منطقه‌ی مسکونی و توسعه‌یافته است و به‌همین دلیل بیشتر ساکنان آن را افرادی از طبقه اجتماعی متوسط به بالا تشکیل می‌دهند. تاریخچه باکرکوی غنی است و قدمت آن به دوره بیزانس بر می‌گردد.

در آن زمان این منطقه را همبدون می‌نامیدند و چندین ساختمان مهم در آن قرار داشت به‌همین دلیل با وجود قرار گیری در خارج از دیوارهای شهر قرار، همواره حاکمان و خاندان سلطنتی از آن بازدید می‌کردند.در اواخر قرن نوزده باکرکوی به منطقه‌ای مسکونی تبدیل شد. حدود سال 1970 باکرکوی یکی از آرام‌ترین و مطلوب‌ترین مکان‌ها برای زندگی بود.

امروزه مرکز باکرکوی به یک منطقه مهم تجاری تبدیل شده‌است که مراکز خرید متعددی در آن وجود دارد. باکر کوی نه‌تنها مراکز خرید متعددی دارد، بلکه با ارائه امکانات متنوع دیگر به‌عنوان یکی از معروف‌ترین بخش‌های شهر استانبول شناخته می‌شود. میدان اسب سوار بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین مسیر مسابقه اسب‌سواری ترکیه است و آن را می‌توان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین امکانات باکرکوی نامید.

خرید ملک در باکرکوی

اگر بنا بر دلایلی قصد خرید ملک در ترکیه را دارید و منطقه انتخابی شما باکر کوی است می‌بایست کمی از این جنبه به باکر کوی نگاه کنید. باکر کوی استانبول از دو بخش کلی تشکیل شده‌است. در یکی از این بخش‌ها خانه‌های لوکس و مجلل قرار دارند که در کنار دریا می‌باشد و بخشی دیگر که در پشت منطقه ساحلی قرار دارد منطقه ترک‌نشین است. اگر می‌خواهید در این منطقه ملکی برای خود خریداری کنید، بخش‌های نوساز انتخاب خوبی می‌باشد زیرا طی سال‌های اخیر منطقه باکر کوی پیشرفت بسیار زیادی داشته است به‌طوری‌که امروزه به یکی از قطب‌های مهم اقتصادی و تجاری شهر استانبول تبدیل شده‌است.

 

 

 

 

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه