آشنایی با محله مال تپه استانبول

آشنایی با محله مال تپه استانبول
0
(0)

مال تپه استانبول یکی از مناطق آسیایی شهر استانبول است که از جنوب با دریای مرمره و از غرب با منطقه کادیکوی و از شرق با منطقه کارتال و از شمال با منطقه‌ای بنام آتا شهیر همسایه می‌باشد. نام این منطقه از استانبول به معنی گنج یا مکعب هایی پر از سکه‌های طلا می‌باشد که پس‌از فتح منطقه Kocaeli توسط ترک های آن‌جا این اسم  بر آن گذاشته‌ شد. پایه‌های امروز منطقه مال تپه در قرن شانزده میلادی بنا و ساخته شده‌است که مربوط به امپراتوری بیزانس می‌باشد.

مال تپه در جنوب غربی شبه جزیره Kocaeli در سواحل دریای مرمره استانبول واقع شده هست. شهرداری این منطقه در سال هزار و نهصد و بیست و هشت میلادی شکل گرفت و در سال هزار و نهصد و شصت و پنج ساختمان شهرداری در این منطقه ساخته شد در منطقه مال تپه حمل‌ونقل به‌صورت ریلی و جاده‌ای در جریان می‌باشد و یکی از مهم‌ترین بزرگ‌راه های شهر استانبول یعنی اتوبان D100 از وسط این منطقه عبور می‌کند. همچنین خیابان بغداد استانبول که از منطقه کادیکوی آغاز می‌شود با گذر از این منطقه ادامه دارد.

منطقه مال تپه استانبول در سال‌های اخیر رشد چشمگیری در حوزه ساخت‌وساز و انبوه‌ سازی مسکن داشته است. این منطقه یکی از نگین های زیبای شهر استانبول در برج‌سازی و ساخت‌وساز لوکس می‌باشد که طیف گسترده‌ای از جمعیت از سرتاسر جهان جهت سکونت و اقامت در این منطقه دنبال خرید ملک هستند.

همان طور که میدانید خرید و اجاره خانه در استانبول رو به دریا از اهمیت ‌های خاصی برخوردار است. منطقه مال تپه از سمت جنوب با دریای مرمره هم‌جوار است که به منطقه ویژگی خاصی می‌دهد که شما می‌توانید با خرید واحدهای مسکونی در قسمت ساحل از مناظر و زیبایی‌های ساحل نیز بهره‌مند شوید. شهرک‌ها و ویلاها و برج‌های لوکس مدرن در منطقه مال تپه درحال ساخت و رو به افزایش است. وجود فروشگاه‌های معتبر و انبوه در این منطقه و همچنین دسترسی عالی منطقه مال تپه را به محلی خاص برای تمامی افراد تبدیل کرده‌است.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در الومیگرنت در ارتباط باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای ثبت نظر کلیک کنید!

مجموع امتیاز 0 / 5. تعداد نظر: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Join The Discussion

Compare listings

Compare