محله بیکوز استانبول

منطقه بیکوز استانبول یک منطقه نادر در کشور ترکیه است که ترکیب آبی دریا و جنگل سبز در این منطقه یک جلوه بسیار زیبا در آن خلق کرده‌است از آن‌جایی‌که بیکوز در تقاطع دریای سیاه قرار گرفته است، در طول سال دو اقلیم متفاوت آب‌وهوایی بر این منطقه حاکم است.

به‌طورکلی می‌توان تأکید داشت که زندگی در محله بیکوز با هر شرایط آب‌وهوایی و هر اقلیمی، پر از آرامش و راحتی برای شما خواهد بود. این محله که در قسمت آسیایی شهر استانبول واقع شده‌است، از ویژگی‌های بسیار عالی و منحصربه‌فردی برخوردار است که در سایر مناطق و محله‌ی شهر استانبول مثل آن را مشاهده نخواهید کرد.

بیکوز استانبول در نزدیکی پل فاتح سلطان محمد قرار گرفته و واقع در نقطه‌ی انتهایی شمال شهر استانبول می‌باشد به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از قلعه آناتولی که از جاذبه‌های تاریخی در محله بیکوز می‌باشد دیدن کنید این قلعه که در نزدیکی فاتیح قرار می‌گیرد، چشم‌اندازی کلی از شهر استانبول می‌باشد.

محله بیکوز استانبول

محله بیکوز استانبول یکی از محبوب‌ترین مناطق این شهر است که قدمت تاریخی و طولانی‌مدت دارد، درواقع ترکیبی از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی، منطقه‌ای پر از زیبایی را در شهر استانبول به وجود آورده است.در این منطقه از استانبول شمار زیادی از رستوران‌ها و کافه‌های لوکس و زیبا را مشاهده خواهید کرد که به جذاب‌ترین حالت ممکن طراحی‌شده و معماری آن بسیار خیره‌کننده است به‌نحوی که می‌توانید در این کافه رستوران‌ها در کنار لذتی که از خوردن غذاهای معروف ترکیه می‌برید، از تماشای ساحل زیبای دریای سیاه نیز لذت ببرید. بیکوز منطقه‌ای بسیار آرام است که از امکانات رفاهی کاملی برخوردار می‌باشد.

خرید خانه در بیکوز

استانبول یکی از زیباترین شهرهای جهان است که از شرایط بسیار عالی برای اقامت و زندگی افراد برخوردار بوده و همین باعث شده تا جمعیت زیادی از مردم در سراسر جهان، این شهر زیبا را برای زندگی و اقامت دائم خود انتخاب کنند قیمت بسیار مناسب خرید خانه در این شهر تعداد زیادی از افراد را مشتاق کرده تا به قصد زندگی و یا سرمایه‌گذاری جهت خرید یک ملک اقدام نمایند.خواسته اصلی بیشتر افراد این است که ملک خود را در قسمتی از شهر استانبول خریداری کنند که شرایط مناسبی را به‌ همراه داشته باشد. محله بیکوز استانبول یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید برای خرید یک ملک با شرایط موردنظر خود انتخاب کنید بیکوز استانبول از شرایط بسیار مناسبی برخوردار بوده که خرید خانه را برای مشتریان به یک عمل پر مزیت تبدیل می‌سازد.

موضوع مهمی که در این‌جا مطرح است این است که قیمت کلیه املاک در ترکیه در چند سال اخیر با کاهش چشمگیری مواجه بوده‌است و شرایط خرید خانه در این کشور آسان‌تر شده‌است. بااین‌حال همان‌طوری‌که پیش‌تر به این نکته اشاره کردیم شرایط بسیار عالی زندگی در بین روز استانبول باعث شده تا این محل به یکی از مناطق مورد توجه اکثر افراد تبدیل شود که تصمیم دارد صاحب یک ملک زیبا در کشور ترکیه شود در طی سال گذشته قیمت املاک در بیکوز استانبول به میزان1.44 درصد افزایش پیدا کرده‌است.

شما می‌توانید برای دریافت قیمت خانه در استانبول با مشاورین ما در الومیگرنت در ارتباط باشید.

 

 

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه