اجاره خانه در استانبول رو به دریا

اجاره خانه در استانبول رو به دریا
0
(0)

اجاره خانه رو به دریا

اجاره خانه در استانبول رو به دریا یکی از ملاک برای خرید و اجاره خانه در افراد می‌باشد. شهر استانبول جزو یکی از زیباترین شهر‌های ترکیه می‌باشد و خانه‌های بسیار زیادی در آن وجود دارد. اجاره و خرید ملک در ترکیه اهمیت زیادی در کیفیت زندگی افراد می‌گذارد، که در ادامه قصد داریم شما را برای اجاره و خرید خانه در ترکیه راهنمایی کنیم.

وجود دریا در استانبول باعث شده است تا این شهر از نظر آب و هوایی از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و به همین علت خانه‌های متعددی در آن ساخته شود. همانطور که قبلا بررسی کرده‌ایم شهر استانبول به دو ناحیه‌ی آسیایی و اروپایی تقسیم شده است، که خرید و اجاره خانه در ناحیه اروپایی به دلیل وجود سواحل و موقعیت جغرافیایی مناسب از قیمت بالایی برخوردار است.

اجاره خانه در استانبول رو به دریا

اجاره خانه در استانبول رو به دریا از مزایایی بسیار زیادی برخوردار است که میتوانیم از مهم‌ترین آن‌ها به آب و هوای مناسب و مطلوب اشاره داشته باشیم. اجاره خانه در استانبول رو به دریا می‌تواند از جذابیت خاصی برای افراد برخوردار باشد اکثر افرادی که به این ناحیه سفر می‌کنند، قصد اقامت و یا تفریح دارند به همین علت به دلیل وجود گردشگر زیاد در این مناطق اجاره و خرید این خانه‌ها نسبت به مناطق دیگر از قیمت بالا‌تری برخوردار می‌باشند.

اجاره کردن خانه ی رو به دریا در شهر استانبول باعث می‌شود تا سفر دل انگیزی را برای خود فراهم نماییم و از چشم انداز سواحل استانبول نیز لذت ببرید. اکثر خانه‌هایی که در این مکان‌ها قرار دارند دسترسی راحتی به مکان‌های عمومی مانند، کافه‌، رستوران‌ها، بیمارستان‌ها و … را دارند.

برای اجاره کردن خانه‌های رو به دریا در شهر استانبول باید به بالا بودن قیمت این خانه‌‌ها نسبت به مکان های دیگر توجه ویژه‌ای کرد، البته بسیاری از افراد معتقدند که بالا بودن اجاره در این ملک ها دارای ارزش خاص خود می‌باشند زیرا آرامشی که در این گونه خانه‌ها وجود دارد را نمی‌توان در هیچ خانه‌ای پیدا کرد.

قیمت خانه در استانبول

قیمت خانه در استانبول به دلایل خاصی بستگی دارد، مانند محله مد نظر، مبله بودن و یا نبودن خانه، سال ساخت خانه، فاصله تقریبی و نمای آن رو به دریا، طبقه محل سکونت،متراژ خانه و …

برای کسب اطلاعات و راهنمایی خرید و اجاره خانه در استانبول رو به دریا می‌توانید با همکاران و مشاوران ما در الومیگرنت در ارتباط باشید و با یک راهنمایی درست ملک مورد نظر خود را انتخاب و تایید کنید.

مراحل اجاره خانه در ترکیه

برای اجاره کردن خانه های رو به دریا در کشور ترکیه باید مدارکی را تهیه نمایید تا بتوانید به اجاره کردن خانه در این شهر بپردازید، این مدارک شامل موارد زیر می‌باشد:

کپی و اصل پاسپورت ترکیه

بیمه زلزله

چند قطعه عکس

تغییر دادن نام قبوض

افتتاح کردن حساب بانکی

اجاره خانه در استانبول رو به دریا

برای اجاره کردن خانه در ترکیه باید به یکسری نکات که که کشور ترکیه در سالین اخیر به صورت قانون قرار داده است توجه ویژه‌ای داشته باشید.

معمولا برای اجاره کردن خانه در ترکیه باید یک مبلغی را به عنوان پول پیش به صاحبخانه پرداخت کنید، باید توجه داشته باشید که مستاجر قصد تخلیه خانه قبل از زمان موعد را داشته باشد، به هیچ عنوان مبلغی به او پرداخت نمی‌شود و همچنین صاحبخانه اجازه تخلیه کرد خانه را قبل از زمان موعد ندارد.

محل‌های رو به دریا در استانبول

استانبول شهر بسیار بزرگی است و کیلومتر‌ها خط ساحلی در طول دریایی مارماری دارد. اگر بخواهید در این مکان‌ها آپارتمان‌هایی را خرید کنید باید به نکاتی که گفته شد توجه ویژه‌ای داشته باشید. در تبلیغات شرکت های مشاوره و املاکی ها می‌بینید که تیترهای جذابی مانند: خرید آپارتمان با منظره بینظیر از دریا ، خرید آپارتمان در کنار ساحل واز این قبیل زده اند.

برخی از این آپارتمان‌ها کیلومتر‌ها با دریا فاصله دارند. این آپارتمان ها فقط منظره دریا از دور را دارند و ارتباطی با دریا ندارند، بیشتر برج های مراکز استانبول این شرایط را دارند. شما برای انتخاب کردن یک واحد مناسب بهتر است که محله‌های ساحلی استانبول را بشناسید و بیشتر با آن آشنا شوید.

اگر واقعا به دنبال خرید و اجاره آپارتمان رو به دریا در استانبول می‌باشید باید حداکثر 500 متر از دریا فاصله داشته باشد. خرید آپارتمان در ساحل منطقه هایی مانند کادیکوی، کارتال ، زیتون بورنو ، باکرکوی ، بیلیکدوزو ، بویوک چکمجه این شرایط را دارند. پس حتما به این نکته توجه داشته باشید که در این محله‌ها هم باید خانه‌ای را انتخاب کنید که فاصله آن‌ها از ذریا بیش‌تر از 500 متر نباشد.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای ثبت نظر کلیک کنید!

مجموع امتیاز 0 / 5. تعداد نظر: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه