منطقه آتاشهیر استانبول و بررسی قیمت ملک در آتاشهیر

منطقه آتاشهیر استانبول

منطقه آتاشهیر استانبول در بخش آسیایی قرار دارد. منطقه آتاشهیر از سمت جنوب غربی به منطقه کادیکوی ، از سمت غرب به منطقه اسکودار، از سمت شمال به منطقه عمرانیه، از سمت شرق به منطقه سانجاک تپه و از سمت جنوب شرقی به منطقه مالتپه احاطه شده است.

معرفی منطقه آتاشهیر استانبول

معرفی منطقه آتاشهیر استانبول

شهرداری منطقه آتاشهیر در سال 2009 میلادی تاسیس شد. شهرداری و اداره پلیس آتاشهیر در منطقه بارباروس آتاشهیر قرار دارند. تعداد جمعیت این منطقه براساس آمار سال 2020 میلادی برابر 422 هزار و 594 نفر می باشد. این منطقه دارای 17 محله می باشد. وجود مرکز فینانس استانبول در این منطقه رونق خیلی خوبی به ملک های منطقه داده است.

در سال 2019 میلادی که پروژه متروپل افتتاح گردید منطقه آتاشهیر بلندترین ساختمان اروپا را به خود اختصاص داد. مراکز خرید متعددی در این منطقه وجود دارد. شبکه حمل و نقل در آتاشهیر بسیار توسعه یافته است. دسترسی به هر دو پل از منطقه آتاشهیر راحتتر بوده و دو خط مترو در این منطقه وجود دارد. با توجه به نزدیکی به مرکز شهر استانبول و قیمتهای مناسب این منطقه نسبت به مناطق مرکزی، این منطقه مورد توجه اکثر مردم قرار گرفته است.

وضعیت ساخت و ساز و قیمت ملک در آتاشهیر، سال 2023

همانطور که بیان شد وجود مرکز فینانس در این منطقه ارزش خوبی به ملک های این منطقه داده است. همچنین نزدیکی به مرکز شهر و نداشتن شلوغی های مرکز شهر باعث شده است که افراد زیادی برای زندگی و سرمایه گذاری منطقه آتاشهیر را انتخاب نمایند.

در بررسی قیمت ملک در آتاشهیر، در حالت کلی میانگین قیمت هر مترمربع ملک در منطقه ی آتاشهیر در ساختمان های صفر برابر 43 هزار و 333 لیر و میانگین قیمت هر مترمربع ملک در منطقه ی آتاشهیر با در نظر گرفتن کل ساختمان های منطقه برابر 42 هزار و 230 لیر می باشد. درصد افزایش قیمت ملک (با در نظر گرفتن کل ساختمان ها) نسبت به سال گذشته (2022) در حدود 57 درصد می باشد.

قیمت ملک در آتاشهیر

حال با توجه به جدول زیر می توانید میزان عددی افزایش قیمت هر مترمربع ملک در منطقه آتاشهیر استانبول را بررسی نمایید. با توجه به آمار عددی نمایش داده شده در جدول زیر می توان بیان کرد که این منطقه هر سال افزایش چشمگیری در قیمت ملک داشته و خواهد داشت.

میزان عددی افزایش قیمت هر مترمربع ملک در منطقه آتاشهیر استانبول

خرید ملک در منطقه آتاشهیر استانبول

اگر قصد خرید ملک در آتاشهیر را دارید می توانیم چند پروژه ی لوکس معرفی کنیم. این پروژه ها بسیار مناسب برای سرمایه گذاری می باشند. یکی از پروژه هایی که قصد معرفی داشتیم پروژه آتاشهیر مدرن و اتو آتاشهیر می باشد. این پروژه ها در حال ساخت  بوده و به زودی به مالکین تحویل داده خواهد شد. شما می توانید به صورت رایگان با مشاورهای ملکی شرکت اومیگرنت در ارتباط باشید. همکاران شرکت الومیگرنت با ارائه فایلهای دست دوم و پروژه های معتبر، شما را در امر خرید ملک و اخذ شهروندی کمک خواهند کرد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه