قیمت خانه در خیابان بغداد استانبول

قیمت خانه در خیابان بغداد استانبول

خیابان بغداد یکی از گران‌ترین محله‌های استانبول می‌باشد که اگر به این خیابان مراجعه کرده باشید قطعا تفاوت محسوسی را حس خواهید کرد. سبک زندگی مردم این منطقه متفاوت از سایر منطقه‌های استانبول است و سطح زندگی افرادی که در نزدیکی این خیابان نیز زندگی می‌کنند، بسیار بالاست. این خیابان در منطقه کادیکوی در بخش آسیایی استانبول قرار دارد و یکی از گران‌ترین مناطق استانبول به شمار می‌رود. در چند سال اخیر قیمت ملک خانه‌های نزدیک به این خیابان با افزایش قابل توجهی روبرو بوده است.

متوسط قیمت آپارتمان دو خواب در سال ۹۸ حدود ۱ میلیون لیر بوده است و در سال ۹۹ قیمت ها حدود ۱ میلیون ۵۰۰ هزار لیر بوده است.

در اردیبهشت ۱۴۰۰ قیمت بین ۲.۵ الی ۳.۵ لیر می‌باشد. در صورتیکه ملک‌های نزدیک به ساحل از قیمت‌های بالا‌تری برخوردار است.

شما دوستان عزیزی که قصد خرید ملک در خیابان بغداد استانبول را دارید، در نظر داشته باشید که قیمت‌ها در این منطقه روز به روز رو به افزایش است و قطعا همین امروز قیمت ها نسبت به قیمت هایی که ما عرض کردیم نیز بالاتر رفته است.

بیشتر افرادی که قصد خرید در این منطقه را دارند به دنبال اخذ شهروندی ترکیه می‌باشند. این نکته را در نظر داشته باشید که ملک‌هایی که در این منطقه هستند، همگی شرایط دریافت شهروندی را ندارند. اگر ملکی را با قیمت پایین در سایت‌ها و آگهی‌ها دیدید این را بدانید که قطعا شرایط اخذ شهروندی را ندارد و دلیلش این است که فروشنده کل ارزش ملک را به دولت اعلام نمی‌کند.

پروژه‌های معروف خیابان بغداد

اگر بخواهیم شما را با معروف‌ترین پروژه‌های خیابان بغداد معرفی کنیم. پارک رزیدانس از مطرح‌ترین پروژه‌ ی این خیابان است که به نوعی تبدیل به نماد خیابان بغداد شده‌ است. شما می‌توانید با خرید واحد در رزیدانس و سیته‌های این خیابان نام آشنا شما زندگی متفاوتی را تجربه خواهید کرد، برای اینکه محل زندگی افراد ثروتمند و اشراف است. پروژه‌ها برای جلب نظر این قشر خاص و رقابت در جذب مشتری هر کاری می‌کند از ساخت و ساز حرفه‌ای و مدرن گرفته تا استفاده از گرانترین برند‌های لوازم خانگی. اگر به دنبال تجربه‌ای لوکس و فراتر از حد انتظار هستید حتما جای شما در یکی از همین پروژه‌هاست.

در صورتی‌که قصد خرید ملک در خیابان بغداد استانبول را دارید می‌توانید با ما در الومیگرنت همراه باشید. تیم ما با بیش از ده سال سابقه در زمینه خرید ملک و اقامت ترکیه، می‌تواند به صورت کاملا حرفه‌ای مشاوره دقیق و درست به شما بدهد.

پیوست به گفتگو

مقایسه ملک ها

مقایسه