قیمت خانه در خیابان استقلال استانبول

قیمت خانه در خیابان استقلال استانبول
0
(0)

بهترین منطقه ترکیه برای خرید خانه به طور قطع شهر استانبول می‌باشد. قوانین مهاجرتی ترکیه در سال‌های اخیر، به خصوص در سال ۲۰۲۳ بسیار تغییر کرده‌اند و خوشبختانه به نوعی بسیار مثبت بوده است. اگر تمکن مالی کافی داشته باشید می‌توانید به راحتی با خرید ملک در این کشور به ارزش ۴۰۰ هزار دلار، شهروندی ترکیه و پاسپورت این کشور را برای خود و خانواده دریافت کنید.

اگر این مبلغ را هم ندارید باز جایی برای نگرانی نیست، اگر این مبلغ را هم ندارید باز جایی برای نگرانی نیست، شما می توانید با خرید خانه ای به ارزش بالای ۷۵ هزار دلار اقامت ترکیه را کسب کنید.

قیمت اجاره و خرید خانه در خیابان استقلال و میدان تکسیم از مسائل داغ این روز‌هاست. محله‌ی بی اوغلو یکی از مناطق سمت اروپایی استانبول است که میزبان خیابان استقلال، برج گالاتا و میدان تکسیم و بسیاری از مکان‌های مهم دیگر است. قیمت املاک در این منطقه که از اهمیت زیادی برخوردار است ممکن است با توجه به مساحت و محیط متفاوت باشد.

قیمت آپارتمان در تکسیم می‌تواند بسته به محله‌ای که خانه در آن قرار دارد و یا ساختمان‌ها و مراکز مهم واقع در مجاورت آن متفاوت باشد. به طور متوسط قیمت خانه‌های ۶۰ تا ۱۰۰ متری در خیابان استقلال و میدان تکسیم، از ۳.۵ میلیون لیر تا ۴.۵ میلیون لیر به بالا شروع می‌شود.

گزینه‌های بسیار متنوعی برای کسانی که به دنبال اجاره خونه در منطقه تکسیم هستند وجود دارد. واحد‌های تک خواب که در نزدیکی خیابان استقلال و میدان تکسیم واقع شده‌اند بسیار مورد توجه و استقبال دانشجویانی می‌باشد که به صورت تنها زندگی می‌کنند. قیمت اجاره ی این خانه ها از ۷۰۰۰ لیر شروع می شود. به طور متوسط میتوان گفت که قیمت خانه های دو خواب با یک سالن و سه خواب با یک سالن با ابعاد ۱۰۰ الی ۱۲۰ مترمربع در اطراف میدان تکسیم، بین ۱۰ هزار الی ۱۵ هزار لیر متغیر است.

البته لازم به ذکر است که بیان کنیم قیمت خانه‌های لوکس در این منطقه نسبت به سایر مناطق استانبول خیلی بیشتر باشد.

سخن پایانی

خیابان استقلال و میدان تکسیم یکی از معروف‌ترین مناطق استانبول می‌باشند. این منطقه به واسطه قرار گرفتن در مرکز شهر دسترسی آسانی به تمام امکانات شهری و رفاهی دارد. شما می‌توانید از طریق سایت الومیگرنت اقدام به خرید ملک در ترکیه کنید و برای کسب اطلاع بیشتر با کارشناسان در ارتباط باشید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای ثبت نظر کلیک کنید!

مجموع امتیاز 0 / 5. تعداد نظر: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Join The Discussion

Compare listings

Compare