سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه
0
(0)

همان‌طوری که می‌دانید کشور ترکیه بدلیل موقعیت اروپای خود و سیستم بانک جهانی در سطح جهان فرصت بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری است.

اولین روش پیشنهادی راه‌اندازی یک کسب‌وکار در ترکیه است.

با توجه به توریستی بودن شهری مانند استانبول و علاقه مردم ترکیه به کافه و رستوران گردی راه‌اندازی یک کافه‌ رستوران می‌تواند فکر خوبی برای شروع سرمایه‌گذاری باشد. شما برای راه‌اندازی هر کسب‌وکاری در ترکیه مطابق با قانون این کشور حتماً باید نسبت‌ به ثبت شرکت خود در ترکیه اقدام کنید. کسب‌وکارهای دیگر نیز می‌تواند سود بسیار زیادی به شما بدهند مانند راه‌اندازی کارگاه‌های بسته‌بندی و تولید پوشاک همچنین راه‌اندازی شرکت‌های برنامه‌نویسی و آی تی با توجه به نیاز این کشور می‌تواند سرمایه‌گذاری مناسبی برای شما باشد. راه‌اندازی کسب‌ و کار در ترکیه با مبلغ حدود ۱۰ الی ۱۵ هزار لیر برای کارهای ثبت شرکت میتواند برای شروع کافی باشد.

خرید ملک در ترکیه یکی از روش‌های سرمایه‌گذاری پرطرف‌دار و مورد استقبال ایرانیان در طی چند سال اخیر بوده‌است. شما با خرید خانه در ترکیه به ارزش بالای ۷۵ هزار دلار، اقامت خود و خانواده را در این کشور به دست می آورید و اگر ارزش ملک شما بالای چهارصد هزار دلار باشد پاسپورت ترکیه را نیز دریافت خواهید کرد. دقت داشته باشید که اقامت ترکیه در صورت خرید ملک زیر چهارصد هزار دلار، هر سال باید تمدید شود.

کشور ترکیه با توجه به موقعیت جغرافیایی خود و هم مرز بودن با ایران و از سوی دیگر موقعیت آن نسبت‌ به قاره اروپا موقعیت طلایی برای سرمایه‌گذاری در بخش واردات و صادرات را فراهم کرده‌است. همان‌طوری که می‌دانیم بدلیل پایین بودن نرخ آنها در کشور ما نسبت به بازار جهانی صادرات کالا را تجارتی ارزشمند ساخته است. حال ترکیه بدلیل نزدیکی آن و پایین‌تر بودن نرخ حمل‌ونقل کالاها کشور مناسبی برای شروع این تجارت می‌باشد. همچنین بدلیل تحریم بودن کشور ایران و کمبود بسیاری از کالاها در ایران می‌توان نسبت‌ به واردات کالا از ترکیه به ایران اقدام کرد. واردات کالاهایی مانند قطعات آسانسور لوازم کشاورزی و تجهیزات دندان‌پزشکی کالاهایی از این قبیل هستند.

یکی از روش‌های بسیار مناسب خرید یک برند آماده است. به‌ جای این‌که شما از صفر بخواهید شروع کنید می‌توانید بیزینسی را خریداری کنید که اکنون به سوددهی رسیده است به‌عنوان مثال خرید یک هتل آپارتمان می‌تواند سود زیادی را برای شما به‌ همراه داشته باشد. شما می‌توانید با کرایه کردن یک هتل آپارتمان به‌صورت یک‌جا و کرایه آن به مسافرین سود دهی زیادی به‌همراه داشته باشید. همچنین دقت داشته باشید که خرید کافه و رستوران و در کل برندهایی که اکنون به سوددهی رسیده‌اند می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشند.

شما میتوانید برای مشاوره با همکاران ما در الومیگرنت همراه باشید

 

 

آیا این مطلب برای شما مفید بود ؟

برای ثبت نظر کلیک کنید!

مجموع امتیاز 0 / 5. تعداد نظر: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Join The Discussion

Compare listings

Compare