تصویر آلت

خرید ملک در ترکیه

  /    /  خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در کشور ترکیه

ترکیه از جذاب ترین مقاصد سرمایه گذاری برای کشورهای همسایه و یا حتی بتوان گفت برای اکثر کشورهای دنیا می باشد. ایرانیان نیز با توجه به مزیت هایی ازجمله نزدیک بودن به ایران، شرایط روبه پیشرفت ترکیه و صد البته زیبایی های بی نظیر این کشور همواره مشتاق سرمایه گزاری در این کشور بوده اند و مهمترین مقصد این سرمایه گزاری خرید ملک می باشد. به طوری که در سال گذشته یعنی ۲۰۲۰ میلادی ایرانیان بیشترین سهم خرید در بازار ملک ترکیه را داشتند.

اما سوال مهم هم وطنان عزیزمان این است که از چه طریقی و چه نوع ملکی در ترکیه خریداری کنیم تا هم از بابت قیمت مناسب بوده باشد و هم از نظر سرمایه گزاری آینده ای روشن داشته باشد.

از این رو شرکت ما به عنوان یک شرکت ترک و با تجربه با بررسی رزومه ی شرکت های سازنده و موقعیت قرارگیری پروژه ها، نمایندگی فروش پروژه های برتر را تقبل کرده است تا با خیالی راحت پروژه های برتر و مناسب را برای هم وطنان عزیزمان معرفی کنیم.

خرید ملک در ترکیه علی الخصوص در استانبول حالت و شرایط متفاوتی دارد که ما در اینجا سه حالت را بررسی می کنیم:

  1. پروژه های در دست ساخت
  2. پروژه های به اتمام رسیده و آماده ی تحویل
  3. پروژه های دست دوم

۱.پروژه های در دست ساخت

شرکت ما با بررسی و تحقیقاتی که انجام داده است و شناختی که از شرکت های سازنده بدست آورده است پروژه هایی که را معرفی می کند که هم شرایط خرید مناسبی داشته باشند و هم اینکه در آینده به عنوان سرمایه ی خوبی برای خریدار تلقی گردد.

اکثر پروژه های در حال ساخت شرایط خرید به صورت اقساطی را هم برای مشتریان فراهم میکنند که مشتریان عزیز بتوانند با پرداخت ۲۰، ۳۰، ۴۰ و ۵۰ درصد مبلغ واحد الباقی را طی اقساط ۱۲، ۲۴، ۳۶، ۴۰، ۵۰ و ۹۹ ماهه پرداخت نمایند. البته میزان پیش پرداخت و تعداد اقساط ماهانه برای هر پروژه متفاوت می باشد.

در برخی پروژه ها سند بعد از پرداخت پیش پرداخت به نام خریدار ثبت می شود و کلید واحد بعد از اتمام پروژه تحویل داده می شود ولی در برخی نیز کلید واحد بعد از اتمام پروژه تحویل داده شده ولی سند بعد از اتمام اقساط بنام خریدار ثبت می گردد.

a
۱
انتخاب پروژه براساس موقعیت و شرایط فروش
پرداخت ۱۰ الی ۵۰ درصد مبلغ واحد به عنوان پیش پرداخت و الباقی به صورت اقساط ۱۲ الی ۹۹ ماهه
a
۲
تحویل کلید واحد ها پس از آماده سازی پروژه
کلید واحد ها در صورت اتمام پروژه تحویل داده می شود و اقساط واحد ها براساس مدت قسط بندی پرداخت می شود.
a
۳
شروع زندگی
شما می توانید براساس هدفی که از خرید این ملک دارید از آن بهره مند شوید. برخی واحد را برای زندگی کردن خودشان خریداری می کنند و برخی نیز به فکر به اجاره دادن واحد و کسب در آمد هستند.

۲- پروژه های به اتمام رسیده و آماده ی تحویل

در این نوع پروژها نیز خریدار ۱۰ الی ۲۰ درصد مبلغ واحد را پرداخت می کند و قرارداد فروش مابین شرکت سازنده و خریدار منعقد می گردد الباقی مبلغ در زمان ثبت سند بنام خریدار به سازنده تحویل داده می شود. پیشنهادی که می توان برای هم وطنان عزیز کرد این است که قبل از خرید ملک نسبت به افتتاح حساب در یکی از بانک های کشور ترکیه اقدام کنند و مبالغ واریزی را از طریق بانک به حساب سازنده ی پروژه واریز کنند.

لازم به ذکر است که شرکت ما پروژه هایی قرارداد همکاری دارد که حتی در حالت آماده ی تحویل نیز شرایط اقساطی را برای خریداران عزیز فراهم کرده اند.

a
۱
انتخاب پروژه براساس موقعیت و شرایط فروش
پروژه هایی که آماده ی تحویل هستند معمولا شرایط اقساطی ندارند. اما ما برای شما پروژه های<br /> آماده با شرایط اقساطی را معرفی می کنیم.
a
۲
تحویل کلید واحد ها
هنگام تحویل کلید واحدی که به صورت خرید نقدی خریداری شده است، الباقی مبلغ به حساب سازنده واریز می شود و سند بنام خریدار ثبت می گردد.
a
۳
شروع زندگی
شما می توانید براساس هدفی که از خرید این ملک دارید از آن بهره مند شوید. برخی واحد را برای زندگی کردن خودشان خریداری می کنند و برخی نیز به فکر به اجاره دادن واحد و کسب در آمد هستند.

۳- پروژه های دست دوم 

در این حالت نیز خریدار ۱۰ الی ۲۰ درصد مبلغ واحد را پرداخت می کند و قرارداد فروش مابین فروشنده و خریدار منعقد می گردد الباقی مبلغ در زمان ثبت سند بنام خریدار به فروشنده تحویل داده می شود.

در فروش واحد های دست دوم شرایط خرید فقط به صورت نقدی خواهد بود و شرایط خرید اقساطی وجود نخواهد داشت. در این حالت نیز پرداخت ها به صورت بانکی انجام شود، مطمئن تر و بهتر خواهد بود.